به اطلاع کلیه آزمایشگاهیان محترم خراسان رضوی می رساند

گزارش پایانی مسابقات

روز اول

26/03/97

جام حکیم جرجانی امروز در سالن فوتسال میثاق برگزار شد. بازی اول بین تیم آزمایشگاه دکتر امینی و آزمایشگاه دکتر موید برگزار شد و در یک بازی زیبا و جذاب آزمایشگاه دکتر موید با نتیجه ۴ به ۱ بازی رو به نفع خود خاتمه داد و لقب اولین تیم صعود کننده به فینال رو به خود اختصاص داد. در بازی دوم تیم آزمایشگاه درمانگاه اصحاب الحسین به مصاف تیم آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد رفت که در یک بازی حساس و نزدیک تیم اصحاب الحسین بانتیجه یک بر صفر  بازی رو به سود خود خاتمه داد و بعنوان تیم برنده راهی فینال مسابقات جام حکیم جرجانی گردید. این مسابقات تحت نظارت تیم داوری از هییت فوتبال استان خراسان رضوی برگزار شد.

 

روز دوم

27/03/97
مسابقات رده بندی و فینال جام حکیم جرجانی امروز با شور و نشاط کامل در سالن میثاق مشهد برگزار شد. در مسابقه رده بندی آزمایشگاه دکتر امینی به مصاف آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد رفت و در یک بازی زیبا و دیدنی آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد با حساب ۲_۴ از سد آزمایشگاه دکتر امینی گذشت و مقاوم سوم این دوره از مسابقات رو به خود اختصاص داد. بازی فینال بین تیم آزمایشگاه دکتر موید و آزمایشگاه اصحاب الحسین برگزار شد و در یک بازی نزدیک و حساس در وقت قانونی بازی به تساوی ۱_۱خاتمه پیدا کرد و در ضربات پنالتی آزمایشگاه موید با حساب ۱_۲و در مجموع ۲_۳بازی رو به نفع خود خاتمه داد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات رو تصاحب کرد.

ضمن تبریک به تیم قهرمان از تمام دوستان و همکاران گرامی بابت همدلی و اتحاد در اجرای این مسابقات کمال تشکر و سپاس رو دارم و امیدوارم کم و کاستی های اینجانب رو در برگزاری مسابقات پذیرا باشید.

         
تیم اول
تیم دوم
تیم سوم