بنام خدا

سومین دوره مسابقات فوتسال جام حکیم جرجانی به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی با حضور همکاران آزمایشگاهی  مراکز دولتی و خصوصی توسط جابک خراسان رضوی برگزار گردید.

شروع برنامه ریزی  این دوره مسابقات از اوایل اسفند توسط آقای پاشایی انجام گردید. .

مسابقات فوتسال از 18 فروردین با حضور 12 تیم شروع شد.تیم های حاضر در این دوره عبارت بودند از:

۱.تیم آزمایشگاه دارالشفا امام

۲.تیم آزمایشگاه دکتر صادقیان

۳.تیم آزمایشگاه دکتر نوروزپور

۴.تیم آزمایشگاه بیمارستان رضوی

۵.تیم آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد

۶.تیم آزمایشگاه پردیس

۷.تیم آزمایشگاه نوید

۸.تیم طب غدیر آسیا

۹.تیم آزمایشگاه نور

۱۰.تیم آزمایشگاه اصحاب الحسین

۱۱.تیم آزمایشگاه بیمارستان قائم

۱۲.تیم آزمایشگاه بیمارستان هاشمی نژاد

مسابقات پس از 26 بازی در مورخه 31فروردین به پایان رسید.فینال مسابقات  بین تیم های آزمایشگاه  نور و آزمایشگاه بیمارستان رضوی برگزار شد.  تیم بیمارستان رضوی توانست  در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 3 پیروز این مسابقه باشد.

رده بندی این مسابقات  بین تیم های آزمایشگاه پردیس و طب غدیر آسیا برگزار شد که تیم طب غدیر آسیا پیروز این بازی بود و توانست مقام سوم مسابقات را کسب نمایید. تیم خوب وشایسته وبااخلاق آزمایشگاه پردیس که باحضورگرم همکاران عزیزشان شورونشاط وهیجان رابه سالن مسابقات آوردندوموفق به کسب جام اخلاق گردیدند.

۰.امام رضا عليه السلام فرمود)  : من لم يشكر المنعم من المخلوقين لم يشكر اللّه عزّوجلّ )  كسى كه از مردمان منعم سپاسگزارى ننمايد (در مقابل احسان و خيرى كه درباره او انجام داده) ، مانند اين است كه از خداوند بزرگ در برابر الطاف و مراحم او شكرگزارى نكرده است .

هر چند در روز های پایانی بازیها شرایط حضور آقای پاشایی بخاطر بعضی مسائل فراهم نبود.ولی نباید از زحمات بیشتر از یک ماهه ایشان برای برگزاری مسابقات بگذریم.و نکته ای که لازم است همکاران عزیز در جریان قرار بگیرند اینکه متاسفانه 4 تیم در مراحل برگزاری مسابقات توسط  کمیته انضباطی حذف شدند .و بررسی ها نشان میدهد هر 4 تیم به علت عدم توجه به آیین نامه ای  که چند سال پیش برای برگزاری  مسابقات تدوین شده بود از دور مسابقات خارج شدند. کمیته برگزاری مسابقات تصمیم گرفت انشالله با همکاری سرپرست تیم ها ضمن بررسی و اصلاح آیین نامه شرایط بهتری برای برگزاری مسابقات در سالهای آینده فراهم نماید. جهت اطلاع همکاران عزیز علاوه بر مبلغ 000/000/96 ریالی که از طرف تیم ها جهت برگزاری مسابقات واریز  شد.000/000/120 ریال نیز از طرف جابک هزینه گردید.هر چند پیگیر اسپانسر برای تهیه هدیه برای تیم های برتر بودیم .متاسفانه اسپانسری پیدا نشد. و با توجه به هزینه هایی که داشتیم نتوانستیم هدیه مناسبی  برای تیم های برتر داشته باشیم.انشالله سالهای آیند بتوانیم هدیه ای در شان تیم ها تهیه نمائیم . از آزمایشگاههایی که با معرفی تیم به این مسابقات به آن رونق دادند همچنین از همکاران که با حضور در مسابقات و تشویق تیمشان ساعات خاطره انگیزی را برای خود و دوستانشان خلق کردند تشکر مینماییم. . همچنین .  تشکری هم داریم از جناب آقای قناعتگر و تیم داوری  که ما را در برگزاری مسابقات یاری دادند.

در جام حکیم جرجانی برای همکاران خانم نیز مسابقات تنیس روی میز و دارت در نظر گرفته شده بود. خانم صانعی و خانم تحویلیان همکارانی بودند که برنامه ریزی و اجرای این قسمت را بعهده داشتند. منتخبین  دارت بترتیب عبارتند از:

۱- فایزه موسوی

۲-ملیکا مودی

۳-مهدیه ثابت

منتخبین  تنیس روی میز عبارتند از:

۱-ناهید قربانی

۲-عطیه کبریایی

۳-احلام نژاد فراوانی

ضمن تشکر از خانم ها صانعی و تحویلیان برای برگزاری مسابقات قسمت خانم ها امیدواریم سالهای بعد مسابقات در شرایط بهتری برگزار شود.

                           

                                                                      جابک خراسان رضوی